I Bełchatowskie Targi Edukacji i Pracy

I Bełchatowskie Targi Edukacji i  Pracy

19 kwietnia 2018 r.


 BEŁCHATOWSKIE TARGI EDUKACJI I PRACY

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie oraz Młodzieżowym Centrum Kariery Ochotniczy Hufiec Pracy organizuje w dniu 19 kwietnia 2018  roku I Bełchatowskie Targi Edukacji i Pracy.

Targi odbędą się w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie,ul. Czapliniecka 98, w godzinach 10.00-13.00 .

Zapraszamy do współpracy:

szkoły wyższe i policealne oraz instytucje szkoleniowew celu przedstawienia swojej oferty edukacyjnej na rok akademicki 2018 / 2019, skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz do wszystkich osób zainteresowanych dalszym kształceniem, zdobyciem lub zmianą zawodu.

Zainteresowanych wystawców prosimy o informację potwierdzającą uczestnictwo w Targach do 23.03.2018r. – poprzez wypełnienie oraz przesłanie faxem na numer 44 631 40 46 lub na adres  e-mail: sekretariat@pupbelchatow.pl formularza Zgłoszenie udziału.

pracodawców z Powiatu Bełchatowskiego i okolic oferujących wolne miejsca pracy lub planujących w najbliższym czasie zwiększenie zatrudnienia w swojej firmie.

Zainteresowanych wystawców prosimy o informację potwierdzającą uczestnictwo w Targach do 30.03.2018r. – poprzez wypełnienie oraz przesłanie faxem na numer 44 631 40 46 lub na adres  e-mail: sekretariat@pupbelchatow.pl formularza Zgłoszenie udziału

Udział w Targach jest bezpłatny.

Targi organizowane są dla wszystkich osób zainteresowanych dalszą edukacją oraz  dla osób  poszukujących pracy lub myślących o zmianie dotychczasowego zatrudnienia.